Polskie podcasty kryminalne

73/85
Polskie Podcasty Kryminalne

Popularność podcastów kryminalnych rośnie i pojawia się ich coraz więcej.

Przygotowałem więc dla was zestawienie polskich podcastów kryminalnych. Kolejność w zestawieniu jest przypadkowa. W miarę możliwości będę je uaktualniał na bieżąco.

Jeśli znasz jakiś podcast którego nie ma w zestawieniu, lub planujesz wystartować ze swoim podcastem zostaw mi wiadomość.

Jeśli szukasz ciekawych polskich podcastów znajdziesz je na Twitterze Radiogramu pod #RadiogramPoleca


Kryminalna Skandynawia

Podcast Kryminalna Skandynawia

Historie prawdziwych zbrodni od Skandynawskich sąsiadów. Jeśli jesteś miłośnikiem True Crime, ten PODCAST jest właśnie dla Ciebie! Na insta znajdziecie zdjęcia z każdej sprawy. Miłego słuchania!


Kryminatorium

Podcast Kryminatorium

Przerażające i tajemnicze sprawy, które wstrząsnęły Polską. Zbrodnie z Archiwum X, niewyjaśnione zaginięcia, sylwetki seryjnych morderców. Otwieramy akta tajemnic.


Prawdziwe zbrodnie

podcast Prawdziwe Zbrodnie

Prawdziwe Zbrodnie to podcast prowadzony przez dwie Karoliny. Rozmawiamy w nim o polskich i światowych historiach kryminalnych (i wielu innych rzeczach przy okazji). Jeżeli NIE LUBISZ się bać, to ten podcast może być dla Ciebie. Zamiast klimatu grozy wolimy czasem trochę się pośmiać!


Piąte: Nie zabijaj

Podcast Piąte: Nie zabijaj

Życia, które skończyły się zbyt wcześnie. Zaginięcia bez śladu. Sprawy, o których nie sposób zapomnieć. Twarze, które pamięta się na długo. Wybór najciekawszych spraw o tematyce kryminalnej w podcaście Justyny Mazur.


Mafijne Historie

Podcast Mafijne historie

Przybliża historię przestępczych organizacji oraz jej szefów, a także informuje o bieżących wydarzeniach ze świata przestępczości zorganizowanej.


Zabójcze opowieści

Podcast Zabójcze opowieści

Kryminalny podcast inspirowany prawdziwymi historiami.


Akta Sprawy

Podcast Akta Sprawy

Podcast about criminal matters. by Tobiasz Rogalski.


Kryminalne Historie

Podcast Kryminalne Historie

brak


Podcast Crime – Zagadki kryminalne

Podcast Crime - Zagadki kryminalne

Polski podcast o tematyce kryminalnej. Sprawy zaginięć, porwań, morderstwa. Gadam, żeby uświadamiać o tym, że może być niebezpiecznie.


Historie Kryminalne

Podcast Historie Kryminalne

Zapraszam do słuchania o ciekawych sprawach kryminalnych. Tematami moich podcastów będą tajemnicze zaginięcia, niewyjaśnione zgony i zbrodnie, zagadki kryminalne. Zapraszam też do odwiedzenia mojego bloga kryminalnego


Czarna Polewka

Podcast Czarna Polewka

Jesteśmy siostrami, serwujemy Wam historie #kryminalne , #truecrime i nie tylko 😉


Bez przedawnienia

Podcast Bez przedawnienia

„Bez przedawnienia” to pozycja, w której prowadzący zabiera nas do świata zbrodni sprzed lat i opisuje szczegóły pracy policjantów z Archiwum X. Każdy odcinek, to opowieść o innym przestępstwie – często obrazowa i dosłowna.


No Nie Gadaj

No Nie Gadaj

Poruszamy szeroko pojętą tematykę true crime – morderstwa, psychopaci, zaginięcia i inne tajemnicze, straszne historie. Czasem zdarzają nam się też historie niekryminalne, ale wciąż intrygujące i nietypowe. Przy tym zdarza nam się też śmieszkować.


Dorwać bestię

Dorwać bestię

Przedstawiamy historie seryjnych morderców z całego świata. Pozwólcie sobie na kilka minut grozy i posłuchajcie o najstraszniejszych zabójstwach, które wstrząsnęły całym światem. Czyta Przemysław Skowron.


Sylwetka Mordercy

Podcast Sylwetka Mordercy

Mroczna podróż śladami największych polskich zabójców.


Bez Litości

Nie jest to podcast lecz radio internetowe, niemniej warte polecenia.

Kontrowersyjna audycja Potrzeby. Mroczna strona życia, niesamowite opowieści mrożące krew w żyłach i trudne tematy. Autor twardo stąpa po ziemi i prezentuje racjonalne podejście do życia. Audycja pojawia się w piątki o 21:00.

http://nocneradio.pl/category/bez-litosci/

 1. Sty 17, 2020 9:29 am

  Czy lista jest dalej na bieżąco aktualizowana?

  • Sty 19, 2020 12:13 pm

   @Arek

   Staram się na bierząco uaktualniać. Jeśli znasz jakiś podcast którego nie ma na liście daj mi znać.

 2. Lut 26, 2020 7:25 am

  Istnieje podcast Archiwum kryminalne na Google Podcast

Leave a Reply