Polskie podcasty kryminalne

36/48
Polskie Podcasty Kryminalne

Popularność podcastów kryminalnych rośnie i pojawia się ich coraz więcej.

Przygotowałem więc dla was zestawienie polskich podcastów kryminalnych. Kolejność w zestawieniu jest przypadkowa. W miarę możliwości będę je uaktualniał na bieżąco.

Jeśli znasz jakiś podcast którego nie ma w zestawieniu, lub planujesz wystartować ze swoim podcastem zostaw mi wiadomość.

Jeśli szukasz ciekawych polskich podcastów znajdziesz je na Twitterze Radiogramu pod #RadiogramPoleca


Kryminalna Skandynawia

Polskie Podcasty Kryminalne - Podcast Kryminalna Skandynawia

Historie prawdziwich zbrodni od Skandynawskich sasiadow.
Jesli jestes milosnikiem True Crime, ten podcast jest wlasnie dla Ciebie!

https://anchor.fm/s/a63d918/podcast/rss


Kryminatorium

Polskie Podcasty Kryminalne - Podcast Kryminatorium

Przerażające i tajemnicze sprawy, które wstrząsnęły Polską. Zbrodnie z Archiwum X, niewyjaśnione zaginięcia, sylwetki seryjnych morderców. Otwieramy akta tajemnic.

RSS:
http://feeds.soundcloud.com/users/soundcloud:users:467843475/sounds.rss


Prawdziwe zbrodnie

Polskie Podcasty Kryminalne -  Podcast Prawdziwe Zbrodnie

Prawdziwe Zbrodnie to podcast prowadzony przez dwie Karoliny. Rozmawiamy w nim o polskich i światowych historiach kryminalnych (i wielu innych rzeczach przy okazji). Jeżeli NIE LUBISZ się bać, to ten podcast może być dla Ciebie. Zamiast klimatu grozy wolimy czasem trochę się pośmiać!

RSS:
https://anchor.fm/s/7624114/podcast/rss


Piąte: Nie zabijaj

Polskie Podcasty Kryminalne - Podcast Piąte Nie Zabijaj

Życia, które skończyły się zbyt wcześnie. Zaginięcia bez śladu. Sprawy, o których nie sposób zapomnieć. Twarze, które pamięta się na długo. Wybór najciekawszych spraw o tematyce kryminalnej w podcaście autorki „Słuchowiska” – Justyny Mazur.

RSS:
https://www.spreaker.com/show/3318547/episodes/feed


Mafijne Historie

Przybliża historię przestępczych organizacji oraz jej szefów, a także informuje o bieżących wydarzeniach ze świata przestępczości zorganizowanej.

RSS:
http://feeds.soundcloud.com/users/soundcloud:users:584085537/sounds.rss


Zabójcze opowieści

Michał Larek (ur. 1978), pisarz, literaturoznawca, wykładowca. Pracuje w Instytucie Filologii Polskiej UAM w Poznaniu (Zakład Literatury i Kultury Nowoczesnej). Bada techniki przyciągania uwagi odbiorcy, prowadzi warsztaty ze storytellingu. W 2014 roku wydał „Martwe ciała”, reportaż o Edmundzie Kolanowskim, seryjnym zabójcy z Poznania, a w 2016 roku powieść kryminalną „Mężczyzna w białych butach”, inspirowaną autentyczną historią (obydwie książki we współpracy z Waldemarem Ciszakiem, adwokatem). Ostatnio opublikował trzy tomy serii kryminalnej „Dekada”, która akcja została osadzona w latach 90.

RSS:
http://feeds.soundcloud.com/users/soundcloud:users:558505512/sounds.rss


Bez Litości

Nie jest to podcast lecz radio internetowe, niemniej warte polecenia.

Kontrowersyjna audycja Potrzeby. Mroczna strona życia, niesamowite opowieści mrożące krew w żyłach i trudne tematy. Autor twardo stąpa po ziemi i prezentuje racjonalne podejście do życia. Audycja pojawia się w piątki o 21:00.

http://nocneradio.pl/category/bez-litosci/

Skomentuj...

Name

Email