Sonda uliczna, jak słuchasz podcastów?

jak słuchasz podcastow

03-03-23

W redakcji naszego portalu oprócz podcastów uwielbiamy także sondy uliczne i pytanie ludzi o ich zainteresowania. Lubimy badać nastroje społeczne i aktualne trendy. Po połączeniu dwóch kluczowych zainteresowań, w końcu pojawia się coś, na co nasi czytelnicy czekali od dawna - sonda uliczna poświęcona podcastom.

Tym razem wyszliśmy na ulice Wrocławia i zapytaliśmy przechodniów o sposoby, w jakie poświęcają uwagę słuchowiskom. Wszyscy ankietowani wyrazili zgodę na publikację swoich danych osobowych obok ich wypowiedzi.

W samochodzie

Kasia Nowowiejska, studentka - Słucham podcastów, gdy jestem w samochodzie i jadę do pracy. Lubię wykorzystywać ten czas na wiedzę i rozwijanie swoich zainteresowań. Słucham różnego rodzaju podcastów - od newsów po rozmowy z ciekawymi gośćmi.

Podczas treningu

Marek Silny, trener personalny- Uwielbiam słuchać podcastów, kiedy trenuję. To doskonały sposób na urozmaicenie mojego treningu i jednocześnie rozwijanie wiedzy. Słucham głównie podcastów dotyczących biznesu i finanse.

W kuchni

Maria Magdalena Grzeszek, bibliotekarka - Lubię słuchać podcastów, kiedy jestem w kuchni i gotuję. Dzięki temu czas mija szybciej, a ja jednocześnie uczę się czegoś nowego. Słucham głównie podcastów dotyczących zdrowego stylu życia i odżywiania.

Podczas podróży

Jakub Szymański, biznesmen - Słucham podcastów, kiedy jestem w podróży. To doskonały sposób na zabicie czasu w samolocie lub na długiej trasie. Słucham różnego rodzaju podcastów - od rozmów z ciekawymi gośćmi po komediowe audycje.

Ankieta - Sposób słuchania podcastów

Drogi czytelniku, przygotowaliśmy także dla ciebie specjalną ankietę, w której możesz odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób słuchasz podcastów! Wybierz jedną z odpowiedzi i wyślij ją!Podczas pracy

Podczas treningu

W samochodzie

Inny

Post dodany przez Marcin Kapela

Ostatnie wpisy